Technika

 • Silniki trójfazowe

  Silniki trójfazowe

  transport,opony

  Silniki to główny artykuł, jaki można zamówić w prowadzonym przez nas sklepie www Wamasz z Olsztyna. Każdy z nich to sprzęt wysokiej jakości, który wykorzystuje się do różnorodnych celów. Urządzenia silnikowe o mocy od 0,04 kW do 355 kW trójfazowe, jednofazowe do napięciowej regulacji obrotów, łapowe, z hamulcem i inne proponujemy w konkurencyjnych kwotach. Do nich oferujemy też części zamienne oraz gwarantujemy kompleksowy serwis. Prócz tego silniki możemy opracować
 • Platformy schodowe Windpoldźwig

  Platformy schodowe Windpoldźwig

  konstrukcje, deweloper

  Firma WINDPOLDŹWIG od wielu lat sprzedaje ruchome platformy oraz schody znanych marek. Proponowane urządzenia odróżnia niezawodność, trwałość oraz estetyka wykonania. Dodatkowo posiadają one też wymagane atesty. Oferowane urządzenia wyróżniają się długą żywotnością, ponieważ pochodzą od najlepszych producentów. Na firmowej stronie internetowej można obejrzeć wybrane zamówienia. Dział transportu międzynarodowego: Agnieszka Bartosik, tel. +48 501 286 836, agnieszka.
 • Windpoldzwig.com.pl

  Windpoldzwig.com.pl

  konstrukcje nośne, domy, hurt

  Kierownik Działu Technicznego:
  Marek Sobczak
  tel. +48 607 938 399
  marek.sobczak@windpoldzwig.pl

  Przedsiębiorstwo WINDPOLDŹWIG trudni się rozprowadzaniem profesjonalnych chodników między innymi spółki Vimec. Dostępny asortyment to głównie ruchome chodniki i schody. W sprawie szczegółów dotyczących oferty warto zajrzeć na portal spółki: www.windpoldzwig.pl. W katalogu Galeria na stronie www znajdują się wykonane realizacje, które są wizytówką firmy.
 • Wykrywanie

  Wykrywanie

  wykrywacz metalu, naprawa urządzeń, hobby

  MarkaTLP specjalizuje się w wykrywaczach instalacji podziemnych. TLP specjalizuje się sprzedażą usług i sprzętu z zakresu wykrywania instalacji, a także udostępnia szkolenia z jego obsługi. Technologie LP Michał Półtorak, ul. Grota Roweckiego 12, 67-100 Nowa Sól, Email: poltorak@wykrywanie.com.pl, tel. 660 721 245. Biuro mieści się w Nowej Soli, a zamówienia przyjmowane są z terenu całego kraju. Wszystkie informacje odnośnie usług są na stronie wykrywanie.com.pl.
 • Kable i światłowody Eukom

  Kable i światłowody Eukom

  FC, technika, fabryka

  Mieszcząca się w Warszawie firma EUKOM-CABLING to rozpoznawalny wytwórca różnego typu kabli, który wśród wieloletnich zamawiających ma integratorów sieci komputerowych, producentów urządzeń aktywnych. Możemy przyjąć zlecenia na takie typy kabli jak np.: kable antenowe, przewody do systemów LSA Krone. Poza tym realizujemy usługi spawania złączy światłowodowych w pomieszczeniach. Dla zamawiających proponujemy także spawanie nowych kabli światłowodowych w wnętrzach
 • AGP Advanced Graphene Products

  AGP Advanced Graphene Products

  sklep, grafen monowarstwowy

  Spółka Advanced Graphene Products trudni się uzyskiwaniem oraz dystrybucją węgla alotorpolowego. Dzięki tej metodzie powstawania bardzo możliwe staje się dostarczanie na rynek znaczących grafenowych płatów o świetniej jakości w niższej cenie. Firma oferuje sprzedaż płytek przeznaczonych do eksploracji elektrycznych cech grafenu Zachęcamy do zamawiania tego nagrodzonego produktu – zapewniamy błyskawiczny termin realizacji zamówienia.
 • Avans

  Avans

  www.avans.pl - Sklep internetowy RTV AGD Komputery
 • NEONET

  NEONET

  NEONET S.A. NAJWIĘKSZY SKLEP W POLSCE RTV AGD KOMPUTERY FOTO
 • NEONET

  NEONET

  NEONET S.A. NAJWIĘKSZY SKLEP W POLSCE RTV AGD KOMPUTERY FOTO
 • "AVALON" komputery, notebooki * sprzedaż *serwis

  "AVALON" komputery, notebooki * sprzedaż *serwis

  AVALON * komputery * notebooki * sprzedaż * serwis - Strona główna